Festmények és grafikák Tételek száma: 266
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2489464
10134
36
42000
Kassák Lajos (1887-1967): Képarchitektura (Bildarchitektur), 1965. Linómetszet, papír, jelzett. Panderma Verlag Carl Laszlo, Basel, kiadása. Paszpartuban. 19x15cm. 2488885
10135
36
85000
Kovács Attila (1938-2017): Megközelítés, 1985/86. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott a hátoldalán (47/75), üvegezett fa keretben, 41×20 cm. 2488868
10136
36
Hartmut Böhm (1938-): Struktúrák. Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán, üvegezett fa keretben, 34×29 cm 2488969
10137
36
55000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Üvegezett fa keretben, 45×34 cm. 2488843
10138
36
28000
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (25/40), üvegezett fa keretben, 32,5×21 cm 2488900
10139
36
120000
Bőszin Endre (1912-): Konstruktivista kompozíció, 1969. Tempera, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×41,5 cm.
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2487866
10140
36
110000
Dévényi János (1956-): Színátmenet. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán, fa keretben, 60x60 cm
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
2489400
10141
36
100000
Matzon Ákos (1945-): Fej, vitorla, vázlat, 2011-12. Akril, olaj, vászon, kartonon, jelzett. Hátoldalán is jelzett és datált, valamint a művész autográf feliratával. Üvegezett fa keretben. 20x20 cm/ Acrylic and oil on canvas, mounted on board, signed and dated on the back. With the artist's autograph description on the reverse. Framed with glass. 20x20 cm
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2488787
10142
36
15000
Jovián György (1951-): Női portré. Kréta, ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben, 30x24 cm. 2480328
10143
36
14000
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Vázlat a Robonbánhoz. Ceruza, papír, jelzett. 22,5x13,5 cm 2487964
10144
36
280000
Koszta József (1861-1949): Csendélet. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 31,5×25 cm.
Kikiáltási ár:
280 000 Ft
2488255
10145
36
140000
Rudnay Gyula (1878-1957): Lakoma. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Proveniencia: Kieselbach Galéria és Aukciósház, 23. árverés (2003), 191. tétel. Dekoratív fa keretben. 42x59 cm. / Oil on canvas, signed lower right. Framed.
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft