Szentandrássy István (1957-2020): Torreádor és a szép hölgy. Pasztell, karton, jelzett. Üvegezett fa keretben. 70×100 cm. / István Szentandrássy (1957-2020): Toreador and the beauty. Pastell on card board, signed. Framed with glass, 70x100 cm.
Szabó Tamás (1952-): Leonardo után (Anghiári csata), 1995. Vegyes technika, merített papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé kopott fa keretben, 29x20 cm / Mixed technique on paper. Framed with glass.
Szász Endre (1926 - 2003): Kalapos női portré. Sgrafittó, papír 17,5x 10,5 cm. Üvegezett kopott, sérült keretben. Jelzett: Szász Endre Értelmetlen dolognak tartotta, hogy a művész, meg nem érthető alkotásokra törekedjen a modernség alibije alatt. A műalkotás lényege a folytonosság. Szürrealisztikus alakjait egyesítette a keleti ornamentika vonaljátékának stílusával.
Kondor Béla (1931-1972): "A szelíd oroszlán megeszi a vad bárányt", 1965. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán próbanyomat III. pecséttel. Oeuvre katalógus szám: 1965/12 (ld.: Kondor Béla 1931-1972. Oeuvre-katalógus. Bp., 1984, Magyar Nemzeti Galéria, 113 o.). 23,5x11,3 cm. Üvegezett fa keretben, paszpartuval.
Schéner Mihály (1923-2009): Beefeater, angol királyi koronaőr (kerámia terv), 1980-as évek. Filctoll, papír, jelzett. Kiállítva: Ördögöcskék és egyéb firmák. Válogatás Schéner Mihály Kossuth-díjas festőművész grafikáiból. Szentendrei Képtár, 2006. június 14-július 30. Szerepel a kiállítási katalógus műtárgyjegyzékében: Ördögöcskék és egyéb firmák. Válogatás Schéner Mihály Kossuth-díjas festőművész...
Szabó Vladimír (1905-1991): Festő és múzsája. Színes rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 35/100. Üvegezett keretben, 29×25 cm / Vladimír Szabó (1905-1991): Painter and his model. Coloured etching on paper, signed. Numbered: 35/100. Framed with glass, 29×25 cm