Fóth Ernő (1934-2009): Dinnyés csendélet, 1960-as évek. Olaj, vászon. Jelzett. A hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat sérült címkéjével. Fa keretben. 50×70 cm
Korga György (1935-2002): Moribana. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a festő 1970-ben, az Egry József Teremben, Nagykanizsán rendezett egyéni kiállításán. Fa keretben. 61x54 cm
Herpai Zoltán (1951-2011): Ophélia. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Budapesti Képzőművészeti Kft. címkéjével. Fa keretben, 60×40 cm A festményen a Hamlet után vágyakozó, szerelmes Ophéliát láthatjuk. "Herpai Zoltán vevőinek egy része nem azt szereti a képekben, ami jó bennük. Nem azt nézi, hogy miként vannak megfestve, hanem annak örül, hogy végre pontosan látja, mit ,,ábrázolt" vagy ,,örökítet...
Klie Zoltán (1897-1992): Ősz Zebegényben. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Bal felén apró lyukkal. Üvegezett, sérült fa keretben, 37×46,5 cm