Fajka János (1935): Párok és egyszarvúak, tűzzománc, hibátlan állapotban, igényes keretben 40×24 cm. 1935-ben született Nagykőrösön. Mesterei id. Rácz József, Dudás Jenő, Schubert Ernő és Rákosi Zoltán. Az Iparművészeti Főiskolát 1962-ben végezte el. Tűzzománccal 1970 óta foglalkozik. Munkáival szerepelt nemzetközi kiállításokon:Moszkva, Varsó,Nemzetközi Zománc Biennálé, Limoges stb. "Mivel az a...
Viski János (1891-1987): Téli vágta. Olaj, vászon, jelzett. Bal felén apró felületi sérüléssel. Fa keretben, 60x80 cm / oil on canvas, signed, with minor surface damage on the left side.
XVIII. v. XIX. sz. ismeretlen magyar festő: IV. Béla király portréja (Béla IV. dux hunorum). Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Restaurált, dublírozott. Dekoratív fa keretben. 43x34 cm
XVIII. v. XIX. sz. ismeretlen magyar festő: Árpád fejedelem portréja (Arpad I. capitaneus ungaror). Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Restaurált, dublírozott. Dekoratív fa keretben. 43x35 cm