Victor Vasarely (1908-1997): Játék. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (96-100). 25x39,5 cm. Üvegezett fa keretben / Victor Vasarely (1908-1997): Composition in pink. Serigraphy on paper, signed and numbered (96-100). 25x39,5 cm. Framed.
Victor Vasarely (1906 - 1997): Kinetikus kompozíció kék, türkiz és zöld színben fekete alapon. Szitanyomat, papír. Jelzett. Sorszámozott: 39/40. Üvegezett, kopott fakeretben. "Művészetének célja az elemi esztétikai érzék fejlesztése! Elhagyni a közhelyeket és a természet formáit, színvilágát beépíteni az ember életébe! Nem csodákat, hanem megvalósításra alkalmas alkotásokat kell produkálni! Vasar...
Gert Fabritius (1940-): Ringkreuz. Fametszet, papír, jelzett. Számozott: 5/15. Hátoldalán kiállítási címkével. Üvegezett fa keretben. 88x57 cm / Gert Fabritius (1940-): Ringkreuz. Woodcut on paper, signed. Numbered: 5/15. With exhibition label on the reverse. Framed with glass. 88x57 cm
Joan Miró (1893-1983): Parler seul, 1948/2004. Computer print, papír. Jelzett a print alatt nyomtatva. Hátoldalán Succession Miro / ADAGP, Maeght Éditeur, nyomtatott felirattal. 42x33 cm / Joan Miró (1893-1983): Parler seul, 1948/2004. Computer print on paper. Signed in the stone. With Succession Miro / ADAGP, Maeght Éditeur description on the reverse. 42x33 cm
Pablo Picasso (1881 - 1973): " Visage de la Paix " (A béke vagy a nyugalom arca). Litográfia, papír. Jelzett. Sorszámozott: 100/21. Üvegezett fa keretben. 39,5x51,5 cm. 2015-ben szerepelt az Egy nap Picassóval - Jean Cocteau fényképei kiállításon. (Balatonfüred), Alvó Múzsa címen.
Pusztai Bálint jelzéssel: Egy mappányi szocreál plakát- és dekorációterv, különféle szocialista jubileumokhoz, cca 1970-1985. Vegyes technika, nagyrészt jelzett, feliratozott, különböző (30x20 cm körüli) méretben