Festmények és grafikák

Tételek száma: 266

Molnár C. Pál (1894-1981): Kutyasétáltatás. Fametszet, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 29x24 cm / Woodcut on paper, signed, framed
10254.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
72,54
80,00
29

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett. 35x24,5 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, 35x24,5 cm.
10255.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,18
68,57

Victor Vasarely (1908-1997): Játék. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (96-100). 25x39,5 cm. Üvegezett fa keretben / Victor Vasarely (1908-1997): Composition in pink. Serigraphy on paper, signed and numbered (96-100). 25x39,5 cm. Framed.
10256.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
246,11
271,43

Joseph Kádár (1936-2019): Horizontalisme 1995. Elektrográfia, papír. E.A.10 művészpéldány. Jelzett. 86x19cm
10257.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
93,26
102,86

Victor Vasarely (1906 - 1997): Kinetikus kompozíció kék, türkiz és zöld színben fekete alapon. Szitanyomat, papír. Jelzett. Sorszámozott: 39/40. Üvegezett, kopott fakeretben.  "Művészetének célja az elemi esztétikai érzék fejlesztése! Elhagyni a közhelyeket és a természet formáit, színvilágát beépíteni az ember életébe! Nem csodákat, hanem megvalósításra alkalmas alkotásokat kell produkálni! Vasarely művészete a mához szól, aggó­dik azért, hogy ne csak évtizedek múlva valósítsák meg gondolatait." Erdősi Mária
10258.

Victor Vasarely (1906 - 1997): Kinetikus kompozíció kék, türkiz és zöld színben fekete alapon. Szitanyomat, papír. Jelzett. Sorszámozott: 39/40. Üvegezett, kopott fakeretben. "Művészetének célja az elemi esztétikai érzék fejlesztése! Elhagyni a közhelyeket és a természet formáit, színvilágát beépíteni az ember életébe! Nem csodákat, hanem megvalósításra alkalmas alkotásokat kell produkálni! Vasar...

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
362,69
400,00

Székely Pierre (1923-2001): Ange atemporel. Monotípia, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 41x29 cm
10259.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43

Max Papart (1911-1994): Clown Three. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 89/135. 65x50 cm / Max Papart (1911-1994): Clown Three. Litograph on paper. Signed. Numbered: 89/135. 65x50 cm
10260.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
181,35
200,00

10261.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
93,26
102,86

Joan Miró (1893-1983): Parler seul, 1948/2004. Computer print, papír. Jelzett a print alatt nyomtatva. Hátoldalán Succession Miro / ADAGP, Maeght Éditeur, nyomtatott felirattal. 42x33 cm / Joan Miró (1893-1983): Parler seul, 1948/2004. Computer print on paper. Signed in the stone. With Succession Miro / ADAGP, Maeght Éditeur description on the reverse. 42x33 cm
10262.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
67,36
74,29

Pablo Picasso (1881 - 1973): " Visage de la Paix " (A béke vagy a nyugalom arca). Litográfia, papír. Jelzett. Sorszámozott: 100/21. Üvegezett fa keretben. 39,5x51,5 cm. 2015-ben szerepelt az Egy nap Picassóval - Jean Cocteau fényképei kiállításon. (Balatonfüred), Alvó Múzsa címen.
10263.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57
22

Pusztai Bálint jelzéssel: Egy mappányi szocreál plakát- és dekorációterv, különféle szocialista jubileumokhoz, cca 1970-1985. Vegyes technika, nagyrészt jelzett, feliratozott, különböző (30x20 cm körüli) méretben
10264.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

Aknay János (1949-): Csendélet, 1969. Olaj vászon, jelzett, restaurált. 80x60 cm. Nagyon korai, gyűjtői darab! / oil on canvas, signed, restored.
10265.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
362,69
400,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft