1900 Budapest VIII. Loser János palota homlokzata és udvara (József krt. 60), keserűvíz üzeme a forrással Budaörsön, gőzmozdony, reklám / Stabilimenti della Sorgente, Palazzo Fornitore della Corte I. & R., Marca Palma, Art Nouveau, floral, litho (Rb)
Budapest VIII. Esterházy utca (Nemzeti Múzeum mögött), Nemzeti lovarda, Károlyi palota (1857-ben Ybl Miklós tervei alapján épült, a háborúban megsérült, majd 1945-ben a Műemlék Bizottság tiltakozásának ellenére is lebontották). Divald Károly 265. sz.
1909 Budapest IX. Ferencváros, Radvánszky és Társa Jégművek, Természetes és mesterséges jégtárolók, Gőzfűrész. Beöthy utca 2. / Budapester Eiswerke, Natureislager, Kunsteislager, Dampfholzhacke (Rb)