8 000 Ft
16
Móricz Zsigmond: Magyarok. Móricz Zsigmond művei. Bp.,1939,Athenaeum, 4+226+4 p. Kiadói aranyozott piros egészvászon-kötés, apró kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban. A címlapon a szerző, Móricz Zsigmond (1879-1942) aláírásával.