4 000 Ft
Werner Füssmann-Dr. Béla Mátéka: Franz Liszt. A két szerző, Werner Füssmann és Dr. Mátéka Béla dedikációjával és autográf aláírásaival, Hans Georg von Mackensennek (1883-1947 ), Németország budapesti követének (1933-37), a nagykövetség rangelső diplomatájának, későbbi külügyminisztériumi államtitkárnak, SS-tábornoknak dedikált! Hans Georg von Mackensen ex libriséval a kötéstábla belső oldalán. Langensalza-Berlin-Leipzig, 1936, Verlag von Julius Belz. Több mint 300 fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel. / With dedication lines and autographs by the two authors, Werner Füssmann and Dr. Béla Mátéka to Hans Georg von Mackensen (1883-1947), first councillor (level of ambassador) of the German Third Reich embassy in Budapest (1933-37), later first Secretary of State and SS-general. With Hans Georg von Mackensen's ex libris. In full linen binding, with some minor wear on the cover and spine.