10 000 Ft
Fenyő Iván: Szőnyi István. Ars Hungarica. 3. Szerk.: Ártinger Imre. Bp., 1934., Bisztrai Farkas Ferencz,(Maretich-ny.), 1 t. + 28+4 p.+32 t. + Előfizetési felhívás, 2 sztl. lev. Első kiadás. Fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal. Megjelent 1000 példányban. A művész, Szőnyi István (1894-1960) festőművész által dedikált példány!