The history of Will Ramble, a libertine. Compiled from genuine materials, and the several incidents taken from real life. In two volumes. London, 1755, G. Woodfall, VIII+336;VIII+316 p. Angol nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, és a gerincen kis lyukakkal, kissé sérült, laza kötéssel.
Ternisien d'Haudricourt: Fastes de la Nation Française. Paris, 1805. B. Duchesne. Franciaország nemzeti ünnepeit bemutató könyv minden ünnephez egy rézmetszetű címképpel. Korabeli, kissé kopott egészbőr kötésben, jó néhány lap sarkán folttal, összességében jó példány / Holidays of France with many engravings, in slightly worn full leather binding, with stain on many pages. Good piece.
Clive Cussler: Vixen 03. A szerző, Clive Cussler (1931-2020) által dedikált. London, 1978., Hodder and Stoughton. Angol nyelven. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón egészen kis szakadással. / Clive Cussler: Vixen 03. London, 1978., Hodder and Stoughton. First Edition. In English language. In linen-binding, with paper cover. With autograph signature of ...
Baumann, H.: Londonismen (Slang und Cant). Wörterbuch der Londoner Volkssprache. Berlin, 1903, Langenscheidtsche Verlagsbucchandlung. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban / linen binding, good condition