15350.
36. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
30 000 Ft
The history of Will Ramble, a libertine. Compiled from genuine materials, and the several incidents taken from real life. In two volumes. London, 1755, G. Woodfall, VIII+336;VIII+316 p. Angol nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, és a gerincen kis lyukakkal, kissé sérült, laza kötéssel.