15363.
36. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
5 000 Ft
22
Kormos István: Mese Vackorról, egy pisze kölyökmackóról. Szántó Piroska rajzaival. Bp., 1956, Ifjusági, 79+1 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. A szerző, Kormos István (1923-1977) magyar költő, író, műfordító által dedikált példány.