Kiss Menyhért: Bölcseleti tanulmányok. I-II. köt. Aurora Könyvsorozat 1-2. sz. London, 1959-1960, Aurora, 95+1 p.; 194+1 p. Emigráns kiadás. Félvászon-kötésekben, az I. kötet borítóján szakadással, foltos. A szerző által dedikált példányok!