15010.
36. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Utazás, helytörténet
30 000 Ft
77,72 EUR, 85,71 USD
Tutkó József: Szabad királyi Kassa városának történelmi évkönyve. Kassa, 1861, Werfer Károly, 1 (címkép, litográfia) t.+ X+11-233+1 p.+5 (litográfiák) t. + 1 (Szabad királyi Kassa városának alaprajza, térkép, kőnyomat, 28x27,5 cm) t. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos, kissé laza fűzéssel.