8 000 Ft
19
Bársony István: Magyar Földön. Természet és vadászat.Olgyay Ferencz képeivel. Első kiadás. Bp., (1910), Athenaeum, 1 t.+154+1p.+12 t. A díszcímlap és az első kötéstábla illusztrációja Kotász Károly munkája. Kiadói, festett, aranyozott, illusztrált piros egészvászon-kötésben, kissé foltos, kissé kopott borítóval, kissé foxing foltos lapokkal. / István Bársony: On Hungarian Land, with the illustrations of Ferenc Olgyay. First edition. Bp., (1910), Athenaeum, 1 t.+154+1 p.+12 t. Illustrated, painted ang gilt red linenbinding, with little worn and spotty cover, and little bit spotty pages. In Hungarian language.