12488.
36. Lezárult nagyaukció
Fotó
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
1938 Makó, MAK birkózók csoportképe, rengeteg éremmel, kartonra kasírozott fotó Bucskó Gyula fényképészeti műterméből, korabeli, kissé sérült keretben, 22,5x17 cm, külső méret: 35x30 cm