12272.
36. Lezárult nagyaukció
Fotó
30 000 Ft
Liszkai Kováts Zoltán (1898-1967) szobrászművész műtermét és műveit bemutató fotóalbum, kb. 100 db fotóval és fotólappal, nyomtatott feliratokkal, néhány fotó hátán jegyzetekkel, egy gépelt jegyzetlappal, egy fotó hátán Liszkai Kováts Zoltán aláírásával, haránt alakú fűzött fotóalbumban, kopott borítóval, egy-két fotón sérüléssel, a fotók egy jelentős része levált az albumlapokról, különféle méretben, változó állapotban.