cca 1930-1940 Budapest, Móricz Zsigmond az Est teraszán, mellette feltehetőleg Börcsök Erzsébet (1904-1971) vajdasági magyar író Eszter c. regényét dedikálja, Solty Kató pecséttel jelzett fotója, felületi sérülésekkel, 15×11,5 cm
cca 1932 Budapest, Tabán, Aranykacsa utca 7. számú ház udvara, konyha- és szobabelső, 3 db egyenként feliratozott eredeti fotó, szép állapotban, 9×13,5 cm
cca 1944 Budapest IX. (Kén u., Petróleumipar Rt. telepe), II. világháborús katonai felderítő légifotó, hátoldalán feliratozva, ragasztónyommal, 12,5x12 cm
Ezredéves Kiállítás Budapest 1896. Leporello 12 db keményhátú kabinetfotóval, Ősbuda vára Haditengerészet és a Városligetben emelt építmények. Aranyozott egészvászon kötésben, kis kopással 17x11 cm