cca 1973 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás (a 82-es csille), kartonra erősítve, a kartonon a szerző neve, 39x28 cm, karton 40x30 cm
Ergy Landau (1896-1967) magyar származású francia fotográfus 3 db pecséttel jelzett fotója,(Grottes de Touen-Houang, Grottes de Touen-Houang desert de Soli, Testa di Buddha, China), kis kopásnyomokkal, egy fotó sarkán kis törésnyommal, 23x17 cm és 23x16,5 cm közötti méretben /
1928 Macsi András: Hadirokkantaknak és hadiárváknak épített fóti Suum Cuique telep 50. házának avatása, feliratozva, képméret 17x23 cm, karton 25x32 cm
cca 1968 Nagy Ottó Sándor (1927-2013) székesfehérvári fotóművész hagyatékából jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás (Kút), kasírozva, alján kisebb kopásnyomokkal, 39,5x29,7 cm
cca 1979 Nagy Ottó Sándor (1927-2013) székesfehérvári fotóművész hagyatékából jelzés nélküli, vintage fotóművészeti alkotás (Kánkán), anyagában színezett fotópapíron, 31,5x29,3 cm