4 000 Ft
1939 Dr. Urmánczy Antal: Magyarország áttekinthető történelme. Grafikus történelem-ábrázolás I. rész. Kihajtható, nagyméretű, grafikus tabló. Bp., a szerző kiadása (Klösz Gy. és Fia Térképészeti Műintézet). Hajtva, a tablótól elvált, sérült borítóval, 85x68 cm