8 000 Ft
cca 1910-1920 Album von Breslau und dem Riesengebirge. 31 Ansichten nach Momentaufnahmen in Photographiedruck. Berlin, Globus Verlag, 32 p. / Breslau (Wrocław, Boroszló) és az Óriás-hegység (Krkonoše, Karkonosze), album 31 fekete-fehér fotóval, díszes, aranyozott, dombornyomott kartonált papírkötésben, kissé sérült, kopott borítóval, könyvtári címkével, 34,5x27 cm