1840 Kimutatás azon segélypénzek hová lett fordításának, mellyek a' Duna" 1838-dik évi kiöntése óta Pest városában munkálkodó királyi biztosság által kezeltettek, 's kiváltképen pesti ügyefogyott károsodottak' felsegéllésére alkalmaztatnak. 24x40 cm Kis sérüléssel
1857 Losonczi naptár 1857-ik évre, az ipoly-sajóvölgyi nép érdekében, szerk.: Tóth Mihály. Első évi folyam. Balassagyarmat, Kek László-ny., 67+13 p. Kiadói sérült, javított papírkötésben, helyenként foltos lapokkal.
1860 Politikai Ujdonságok. Hatodik évi folyam. 1860. január 5. -én - december 27. 1-52. sz. Teljes évfolyam. Szerk.: Pákh Albert. Pest, 1860, Landerer és Heckenast, 828 p. Korabeli reklámokkal, a reklámok között árjegyzékekkel is (pl.:bor.) Gabona árakkal. Lottó szám húzásokkal, vasút- és utas szállító gőzös hajómenetrendekkel. A címlapok egy részén adóbélyegekkel. A 15. számnál (1860. április. 12.), a címlapon Gróf Széchényi István (Bécs, 1791. szeptember 21.-Döbling, 1860. április 8.) gyászkeretes halálhírével. A 18. számnál (1860. május 3.) Széchényi István gyászünnepélyének gyászkeretes hírével a címlapon. Az olaszországi események és harcok, Garibaldi győzelmeinek híreivel. Fametszetű illusztrációkkal. Egybekötött, félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított, pótolt kötéstáblákkal, foltos lapokkal, néhány lapon lyukakkal (779/780; 781/782; 813/814; 815/816; 817/818.)
1892 Bp., O'Donell Malvin grófné védnöksége alatt, a felvidéki ínségesek javára rendezendő hangverseny és zártkörű táncvigalom díszes, szecessziós meghívója, apró gyűrődésekkel, 19,5x13,5 cm
1896-1906 Palugyay Móric, Liptó vármegye főispánjának beiktatási ünnepségére szólómeghívó, menükártya, valamint Liptó vármegye millenáris közgyűlésének meghívója. Mind nagyon szép, hibátlan állapotban
cca 1900 Souvenir de Créte / Krétai emlék, szecessziós, kagyló formájú, litho képes füzet, Rich. G. Krüger La Canée (Créte), 5 p., kisebb törésnyomokkal