1937 Margithíd átépítése 1935-1937. A M. Kir. Kereskedelem- és Közlekedésügyi Minisztérium tervei alapján és irányítása mellett végezték: Zsigmondy Béla, és Széchy Endre okl. mérnökök, Fábián, Somogyi és György okl. mérnökök, alépítményi vállalkozók. Magyar Kir. Állami Vas-, Acél-, és Gépgyárak vasszerkezeti vállalkozó. Bp., Ifj. Kellner Ernő-ny., 10 sztl. lev+30 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói...
1939 Dr. Urmánczy Antal: Magyarország áttekinthető történelme. Grafikus történelem-ábrázolás I. rész. Kihajtható, nagyméretű, grafikus tabló. Bp., a szerző kiadása (Klösz Gy. és Fia Térképészeti Műintézet). Hajtva, a tablótól elvált, sérült borítóval, 85x68 cm
1941-1942 Képes Sport III. évf. 1-52. sz., 1941 jan. 8.-dec. 30., és IV. évf. 1-51. sz., 1942. jan. 6.-dec 22. III teljes és IV. majd nem teljes évfolyam (csak 1! szám hiányzik. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal, érdekes írásokkal. A címlapok között Teleki Pál és vitéz Horthy István emlékező gyászkeretes címlapokkal is, bennük róluk szóló írásokkal, fotókkal. Átkötött fél...
1944 A Harc. 1944. jul. 1., I. évf. 4. sz. A Zsidókérdést Kutató Magyar Intézet hivatalos lapja. Főszerk.: Bosnyák Zoltán. Felelős szerk.: N. Levatich László. Bp., Globus, a címlapon hiánnyal, 8 p.
1944 A Harc. 1944. jul. 1., I. évf. 7. sz. A Zsidókérdést Kutató Magyar Intézet hivatalos lapja. Főszerk.: Bosnyák Zoltán. Felelős szerk.: N. Levatich László. Bp., Globus, foltos, 8 p.
1940 Budapest, Erdélyi Emil festőművészeti és iparművészeti cikkek szaküzlete műszaki papíráruk festővászon alapozó üzem. 1939-1940. évi árjegyzék. Rákospalota, Don Bosco-ny., 40 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
1942 Magyar Úszó Szövetség által rendezett második országos úszóhét emléklapja, Magyarász Imre (1905-1972) festő, grafikus illusztrációival, kissé kopott