Nyomtatványok

Tételek száma: 79

1834 Grätzer Taschenkalender auf das gemeine Jahr, tokkal, sérült gerinc / with paper case, damaged spine
14000.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
1840 Kimutatás azon segélypénzek hová lett fordításának, mellyek a' Duna" 1838-dik évi kiöntése óta Pest városában munkálkodó királyi biztosság által kezeltettek, 's kiváltképen pesti ügyefogyott károsodottak' felsegéllésére alkalmaztatnak. 24x40 cm Kis sérüléssel
14001.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
21
1857 Losonczi naptár 1857-ik évre, az ipoly-sajóvölgyi nép érdekében, szerk.: Tóth Mihály. Első évi folyam. Balassagyarmat, Kek László-ny., 67+13 p. Kiadói sérült, javított papírkötésben, helyenként foltos lapokkal.
14002.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,16
14,29
18
1860 Politikai Ujdonságok. Hatodik évi folyam. 1860. január 5. -én - december 27. 1-52. sz. Teljes évfolyam. Szerk.: Pákh Albert. Pest, 1860, Landerer és Heckenast, 828 p. Korabeli reklámokkal, a reklámok között árjegyzékekkel is (pl.:bor.) Gabona árakkal. Lottó szám húzásokkal, vasút- és utas szállító gőzös hajómenetrendekkel. A címlapok egy részén adóbélyegekkel. A 15. számnál (1860. április. 12.), a címlapon Gróf Széchényi István (Bécs, 1791. szeptember 21.-Döbling, 1860. április 8.) gyászkeretes halálhírével. A 18. számnál (1860. május 3.) Széchényi István gyászünnepélyének gyászkeretes hírével a címlapon. Az olaszországi események és harcok, Garibaldi győzelmeinek híreivel. Fametszetű illusztrációkkal. Egybekötött, félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított, pótolt kötéstáblákkal, foltos lapokkal, néhány lapon lyukakkal (779/780; 781/782; 813/814; 815/816; 817/818.)
14003.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,32
28,57
10
cca 1880 Térbeli litho üdvözlő kártya. . Litográfia. Szép állapotban, hozzá egy másik kártya is m: 13 cm ,12 cm
14004.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
cca 1880 Térbeli litho üdvözlő kártya. Szerencse óhajtásom felirattal. Litográfia. Szép állapotban, hozzá egy másik kártya is m: 16 cm ,13 cm
14005.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,79
17,14
cca 1890 Tátrafüred Csáky ház nagy méretű Stengel nyomat 30x24 cm
14006.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,16
14,29
13
1892 Bp., O'Donell Malvin grófné védnöksége alatt, a felvidéki ínségesek javára rendezendő hangverseny és zártkörű táncvigalom díszes, szecessziós meghívója, apró gyűrődésekkel, 19,5x13,5 cm
14007.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
22,86
1896-1906 Palugyay Móric, Liptó vármegye főispánjának beiktatási ünnepségére szólómeghívó, menükártya, valamint Liptó vármegye millenáris közgyűlésének meghívója. Mind nagyon szép, hibátlan állapotban
14008.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,05
22,86
1896 Budapest, Ős-Budavára, építész: Oskar Marmorek (1863-1909), kiadja: Posner, litho kép, 13,5×19,5 cm
14009.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,58
34,29
cca 1900 Souvenir de Créte / Krétai emlék, szecessziós, kagyló formájú, litho képes füzet, Rich. G. Krüger La Canée (Créte), 5 p., kisebb törésnyomokkal
14010.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,26
5,71
1900 Értesítő köpeczi és miklósvári gazdák segély-egyesületének 1900. évi működéséről. Bp., Bagó Márton és Fia, 15 p.
14011.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,89
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft