Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 73
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2486682
19012
36
150000
Jewellery
Ezüst (Ag) 1986 Aranyozott ezüst miniszteri dísztőr kovácsolt acél kétélű pengével, tenyésztett gyöngy és féldrágakő berakásos markolattal, zománcozott hüvellyel, a markolaton gravírozott felirattal, két helyen jelzett (P.V.), eredeti, bélelt műbőr tokjában, pengehossz: 16,5 cm, teljes hossz: 28,5 cm, bruttó 259 g, megkímélt szép állapotban.
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
2486286
19013
36
100000
Jewellery
Ezüst (Ag) Art Deco hólyagos szélű tálca. Jelzett. Jó állapotú. nettó: 703,5 g, 46,5x22 cm
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2481371
19014
36
100000
Jewellery
Ezüst (Ag) Art deco nagyméretű kínálótál, jelzett, 28x28x6,5 cm, nettó: 602 g
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2485430
19015
36
100000
Jewellery
Ezüst (Ag) Kínálótál (680 g). Kopott. Jelzett. Mattítás védett bevonattal.
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2488583
19016
36
120000
Jewellery
Arany(Au) 14 K walles nyaklánc, jelzett, h: 53 cm, nettó: 11,8 g
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2488814
19017
36
100000
Jewellery
Arany (Au) 14 k. Nyakkendőcsipesz. jelzett, nettó: 8,7 g
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2488820
19018
36
100000
Jewellery
Arany (Au) 14 k. Nyakkendőcsipesz, kicsi briliánssal cca. 0,03 ct. jelzett, nettó: 8,2 g
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2477259
19019
36
100000
Jewellery
Ezüst (Ag) Art deco tálca, jelzett: 1867-1937 közötti fémjellel, mesterjegy: AB. 37x27 cm, nettó: 890 g
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2461337
19020
36
95000
Jewellery
Ezüst (Ag) Tejes dézsa, jelzett, Bécs 1844, WJ (Witek Josef?) mesterjeggyel. netto: 383 g 2464206
19021
36
95000
Jewellery
Arany (Au) 14k és ezüst (Ag) fülbevalópár, buton foglalt 2 régi csiszolású achtkant cca. 0,40 ct, és 2 apró, achtkant csiszolású gyémánt cca. 0,04 ct, patentzárral, 1930 körül, jelzett, bruttó: 3,2 g 2485436
19022
36
90000
Jewellery
Ezüst (Ag) Díszváza (516 g). Kopott. Jelzett. Mattítás védett bevonattal. 2481364
19023
36
80000
Jewellery
Ezüst (Ag) Art deco fedeles cukortartó, jelzett, 15x13x12 cm, nettó: 338 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft