Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 73
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2485433
19024
36
85000
Jewellery
Ezüst (Ag) Kínálótál (531 g). Kopott. Jelzett. Mattítás védett bevonattal. 2436809
19025
36
50000
Jewellery
Ezüst (Ag) bécsi, kézzel cizellált tubákos szelence, teknősbéka páncél berakással. Jelzett, apró kopásokkal, karcokkal. Súly: bruttó 96,44 g. Antique Austrian 935 Sterling Silver & Tortoise Shell Pill Box, Vienna mark. 2485437
19026
36
55000
Jewellery
Ezüst (Ag) Kínálótál (334 g). Kopott. Jelzett. Mattítás védett bevonattal. 2488839
19027
36
30000
Jewellery
Arany (Au) 14 k. Hal medál, hajlékony (Besamim Havdala judaica / judaika). jelzett, nettó: 3 g 2463578
19028
36
400000
Jewellery
Ezüst (Ag) Nagyméretű füles szerviztálca, jelzett, aljában fa betéttel, 69x43,5cm, bruttó: 2600 g
Kikiáltási ár:
400 000 Ft
2485094
19029
36
26000
Jewellery
Ezüst(Ag) vikinghajó, jelzés nélkül, h: 20 cm, nettó: 167 g 2486287
19030
36
30000
Jewellery
Ezüst (Ag) Art Deco tálca. Jelzett. Jó állapotú. nettó: 206 g, 29x20 cm 2486478
19032
36
Jewellery
Ezüst (Ag) talpú, kristály váza. Jelzett, apró kopások. m: 20 cm 2463014
19033
36
80000
Jewellery
Ezüst(Ag) kardísz, jelzett, 1900 körül, d: 7cm, nettó: 177g 2462637
19034
36
48000
Jewellery
Ezüst(Ag) Keresztelő medál. Keresztelő jelenettel, filigrán keretben. Jelzett: 13 lattos antik fémjel, HA mesterjeggyel, Heuffel András. 1840 körül. nettó: 28g, 10x9cm. Hátulján felirat: Karl Laczkovits geb den 8. MAY 1802. Taufpathen Franz u. Rosalia Kronstein. 2462715
19035
36
75000
Jewellery
Ezüst(Ag) Fűszertartó pár, stilizált hattyúfejekkel díszítve. XIX. század első fele. Jelzett: Bécsi töredék jel, AK mesterjel. nettó: 254g, m: 8cm, d: 6,5cm 2462683
19036
36
38000
Jewellery
Ezüst(Ag) Fűszertartó pár, Pest, Giergl Alajos, 1860as évek eleje. Vésett A.S. monogrammal. Jelzett. nettó: 108g, m: 4cm, d: 6,5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft