Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 73
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2486309
19049
36
Jewellery
Ezüst (Ag) Hold formájú bross, markazitokkal ékítve. Jelzett. apró sérüléssel. bruttó: 5,8 g, 3x2,5 cm 2486298
19050
36
14000
Jewellery
Ezüst (Ag) Karlánc markazit ékítéssel. Jelzett. Jó állapotú. bruttó: 24 g, h: 20 cm 2486319
19051
36
24000
Jewellery
Ezüst (Ag) Férfi nyaklánc. Jelzett. Jó állapotú. nettó: 51 g, h: 51 cm 2486300
19052
36
Jewellery
Ezüst (Ag) 2 db késbak. Jelzett. Jó állapotú. nettó: 45,4 g, h: 9 cm 2486328
19053
36
Jewellery
Ezüst (Ag) Art Deco fogvájótartó. Jelzett. Jó állapotú. nettó: 41 g, m: 6,5 cm 2486301
19054
36
Jewellery
Ezüst (Ag) cigarettatárca, vésett díszítéssel és TB monogrammal. Jelzett. Jó állapotú. nettó: 118,3 g, 8x10,5x1 cm 2486333
19055
36
Jewellery
Ezüst (Ag) Szalvétaggyűrű. Jelzett. Jó állapotú. nettó: 33,6 g, d: 5 cm 2486343
19056
36
14000
Jewellery
Ezüst (Ag) Cigaretta tartó. Jelzett. Jó állapotú. nettó: 64,6 g, 11x3,5x1,5 cm 2486352
19057
36
Jewellery
Ezüst (Ag) Koktélkanál. Jelzett. Jó állapotú. nettó: 21 g, 17,5 cm 2486358
19058
36
Jewellery
Ezüst (Ag) Nyakkendőtű (szovjet magyar közös űrrepülés). Jelzés nélkül. Jó állapotú. nettó: 8 g, 4,5x2 cm 2486373
19059
36
Jewellery
Ezüst (Ag) 2 db antik 13 latos teáskanál. Jelzett: Székesfehérvár. Mester: Franciscus Günther. cca. 1810. Jó állapotú. nettó: 35 g, h: 14,5 cm 2486402
19060
36
Jewellery
Ezüst (Ag) Érmés kiskanál. Jelzés nélkül. Jó állapotú. nettó: 11 g, h: 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft