Német Harmadik Birodalom 1937. "Német Sasrend 3. Osztálya" aranyozott, zománcozott Ag kitüntetés fülön "900" fémjellel, nyakszalaggal + sérült mellszalag T:2 aranyozás lekopott
German Third Reich 1937. "Order of the German Eagle, 3rd Class" gilt, silver decoration with hallmark "900" on ear, with neck ribbon + damaged ribbon C:XF worn gilding