~1938. "Kassa a mienk" festett Al lemezérem "Mindent vissza!" feliratú, nemzetiszínű szalagon (0,13g) lyukasztva, kis berepedések / Hungary ~1938. "Kassa (Košice) is ours" painted Al with "Everything back!" text, on a national color ribbon (0,13g) holed, little cracks
1950. "A jó tanulásért" részben aranyozott Zn kitüntető jelvény, mellszalagon (34mm) T:2 oxidáció / Hungary 1950. "A jó tanulásért" partially gilt Zn award badge on ribbon (34mm) C:XF corrosion
~1946-1949. Magyar köztársasági (Tildy-kori) kitüntetés (Magyar Köztársasági Érdemrend vagy Kossuth-érdemrend számára) címeres adományozói tokja kissé kopott állapotban, függőleges tűvel ellátott kitüntetéshez (belső méret: 95x95mm) Hungary ~1946-1949. Awarding case of the Republic of Hungary (Tildy era) (Order of Merit of the Hungarian Republic or Order of Kossuth) in a slightly worn condition, f...
Amerikai Egyesült Államok 1898. "U.M.W. (United Mine Workers) OF A. APRIL 1st 1898 - EIGHT HOURS" / "LOCAL UNION No. 1430 U.M.W. OF A. CONNORVILLE, OHIO" Bányász szakszervezeti tagsági jelvény nemzetiszín szalagon, "MEMBER (tag)" jelzéssel (jelvény 102x63mm) T:2 / USA 1898. "U.M.W. (United Mine Workers) OF A. APRIL 1st 1898 - EIGHT HOURS" / "LOCAL UNION No. 1430 U.M.W. OF A. CONNORVILLE, OHIO" Min...
Német Harmadik Birodalom 1937. "Német Sasrend 3. Osztálya" aranyozott, zománcozott Ag kitüntetés fülön "900" fémjellel, nyakszalaggal + sérült mellszalag T:2 aranyozás lekopott German Third Reich 1937. "Order of the German Eagle, 3rd Class" gilt, silver decoration with hallmark "900" on ear, with neck ribbon + damaged ribbon C:XF worn gilding
Vatikán ~1905. "X. Pius / Bene merenti" jelzetlen Ag(?) kitüntetés mellszalag nélkül (14,87g/31mm) T:2,2- / Vatican ~1905. "Pius X / Bene merenti" unmarked Ag(?) decoration without ribbon (14,87g/31mm) C:XF,VF