Amerikai Egyesült Államok 1853. 1$ Au "Liberty Head" Philadelphia, jelzett Au keretben (érme: 1,67g/0.900, keret 2,6g/0.750) T:2 sérült keret / USA 1853. 1 Dollar Au "Liberty Head" Philadelphia (coin: 1,67g/0.900, frame: 2,6g/0.750) C:XF damaged frame Krause KM#73
Amerikai Egyesült Államok 1862. 1$ Au "Nagy indián fej" Philadelphia, jelzett Au keretben (érme: 1,67g/0.900, keret 3,14g/0.750) T:1-,2 / USA 1862. 1 Dollar Au "Larg Indian Head" Philadelphia (coin: 1,67g/0.900, frame: 3,14g/0.750) C:AU,XF Krause KM#86
Amerikai Egyesült Államok 1853. 1$ Au "Liberty Head" Philadelphia, jelzett Au keretben (érme: 1,67g/0.900, keret 4,29g/0.750) T:2 / USA 1853. 1 Dollar Au "Liberty Head" Philadelphia (coin: 1,67g/0.900, frame: 4,29g/0.750) C:XF Krause KM#73
Amerikai Egyesült Államok 1925D 2 1/2$ Au "Indián fej" Denver, jelzett Au keretben (érme: 4,18g/0.900, keret: 4g/0.750) T:1- / USA 1925D 2 1/2 Dollars Au "Indian Head" Denver, in hallmarked Au frame (coin: 4,18g/0.900, frame: 4g/0.750) C:AU Krause KM# 128
Ausztria 1908. 10K Au "Ferenc József uralkodásának 60 éves jubileuma" (3,38g/0.900) T:1- / Austria 1908. 10 Corona Au "Franz Joseph - 60th Anniversary of Reign" (3.38g/0.900) C:AU Krause KM#2810
Ausztria 1915. Dukát Au "Ferenc József" utánveret (3,51g/0.986) T:P / Austria 1915. 1 Ducat Au "Franz Joseph I" restrike (3,51g/0.986) C:P Krause KM# 2267
Ausztria 2002. 50E Au "2000 éves a kereszténység" eredeti tokban, tanúsítvánnyal (10,18g/0.986) T:PP / Austria 2002. 50 Euro Au "2000 Years of Christianity" in original case, with certificate (10,18g/0.986) C:PP Krause KM# 3090
Japán 1868-1869. 2B Au "Mutsuhito" Edo (2,97g/0.223) T:2 kis karc / Japan 1868-1869. 2 Bu Au "Mutsuhito" Edo (2,97g/0.223) C:XF small scratch Krause C#21d