Royal Dux: Arab vadász. Színesen festett aranyozott fajansz. Kopott, restaurált, sérült. Jelzés nélkül. 1900 körül. Formaszám: 11775. 40x18x48cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
Itáliai díszváza. Fajansz, finom ónmázas kerámia, 1880 körül. Fehér, halvány felületén színesen festett maszkaronék, fenevadak, és hattyúk találhatóak. A fogantyúk stilizált kígyóként végződnek, alján jelzett. Apróbb csorbákkal. m: 28 cm