11080.
36. Lezárult nagyaukció
Porcelán
150 000 Ft
10
Herendi Fleur des indes vertes mintás étkészlet. Kézzel festett, kopott, pici csorba, mázrepedés, jelzett. 12 db nagytányér, 1 db pecsenyéstál, 1 db köretestál, 1 db mártásostál, 2 db kínálótál, 1 db levesestál, 1 db fűszertartó.(CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)