Hollóházi Szász Endre (Jurcsák László) Stúdió díszváza.
Színesen festett és aranyozott porcelán.
Alján jelzett, bélyegzett márkajelzés: Szász-Studió Hollóháza catalog signált, Artist prf. Művészpéldány: Jurcsák László forma, Szász Endre dekor. Gyári mázhibákkal, apró kopásokkal. m:22cm (gyűjtői darab)