11061.
36. Lezárult nagyaukció
Porcelán
10 000 Ft
15
Zsolnay dísztányér. Porcelánfajansz, felületén magas tüzű színes mázakkal festett és kontúraranyozott keleties virágdekor. Talpperemén apróbb kopások, peremén egy minimális lepattanás. - Alján jelzett: masszába nyomott Zsolnay, Pécs és 431 (formaszám), valamint máz alatti kékkel festett családi jegy. - Zsolnay, Pécs, 1890 körül. d: 21 cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION)