Zsolnay kínálótál.
Porcelánfajansz, kívül- belül színesen festett virágmintás, külső részén duplafalú áttört díszítéssel.
Jelzett: máz alatt kékkel, Made is Austria-Hungary és benyomott ZSOLNAY PÉCS.
Fazonszám: 1334. (50)
1880 körül. (Restaurált)
Méret: 14x19x19 cm