10011.
38. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
11 000 Ft
Conrad Gyula (1877-1959): Genovai kikötő vitorlásokkal, 1909. Ceruza, papír, jelzett. 30x23 cm. Lap alján autográf felirattal "csónakból 25 perc alatt". Dekoratív, üvegezett fakeretben. / Gyula Conrad (1877-1959): Port of Genova, Italy, 1909. Pencil on paper, signed. 30x23 cm. Framed.