1898 (Vorläufer) Modor, Modra; Deák tér, Evangélikus templomok, M. k. áll. tanítóképezde, Régi városi kapu, Natalia és Erzsébet szálló, Harmónia nyaraló telep. Schwidernoch Károly / square, churches, teachers training institute, hotel, holiday resort, villas, old gate. Art Nouveau, floral, litho (EK)
1909 Nagybiccse, Nagy-Bittse, Bytca: Fő tér, templom, Ifj. Kohn Mór és Hochfelder József üzlete. Sonnenfeld Vilmos kiadása / main square, church, shops (fl)
1938 Nagyfödémes, Velky Fedymes, Velké Úlany; Buda, Felszeg és Alszeg utca, Fogyasztási szövetkezet üzlete és saját kiadása / streets, cooperative shop + "MAGYAR KIR. POSTA 168"