1948 AS Roma - Ujpest (1:2) barátságos labdarúgó mérközéásről a magyar csapat tagjai által aláírt képeslap. Tóth, Balogh II, Laborc, Szűcs, Szusza, Bódis, Várnai stb / Autograph signed postcard of Ujpest football players from a match against AS Roma
1948 A MATEOSZ labdarúgói által Hollandiából küldött képeslap rajta az Aranycsapat játékosának Grosics Gyulának és a többi játékos aláírásával / Autograph signed postcard of the Mateosz Hungarian football team inc. Gyula Grosics member of the later Golden Team
1949 Moszkvai sakk olimpia magyar és nemzetközi sakk bajnokok által aláírt levelezőlap 25 sakkozó aláírásával Kossa István miniszternek, egyesületi elnöknek. / autograph signed postcard by 25 chess champions to Hungarian minister.
1955 december 31. Málta-Kinizsi (Ferencváros) 2:2 labdarúgó mérkőzésről hazaküldött képeslap a játékosok aláírásaival Gulyás - Henni II., Mátrai, Dalnoki - Szabó I. László, Ombódi - Kertész Tamás, Láng K., Orosz, Vilezsál, Fenyvesi, Orosz. és mások. Ragasztónyommal. / Hungarian football team Kinizsi (FTC) Malta. Glue mark
1957 Latabár Kálmán (1902-1970) színművész fotója, Áldor fotó pecséttel jelezve, hátoldalon Marton Éva opera-énekesnőnek írt saját kezű soraival és aláírásával
Sárdy Brutus (1892-1970) festőművész 1959-ben rendezett kiállítása alkalmából készített vendégkönyv, sok-sok neves festőművész, művészettörténész és más személyiség autográf aláírásával: Kmetty János, Farkasházy Miklós, Miháltz Pál, Istókovits Kálmán, Bor Pál, Benkhard Ágost, Csejtei Joachim Ferenc és felesége, Baksa Soós György, Leszkovszky György, Remsey Iván, Pogány Ö. Gábor, Frank János, B. Supka Magdolna, Pataki Dénes, Abonyi Arany, Csap Erzsébet, Darázs Endre, Devich Sándor, Rév Miklós stb., valamint hosszab-rövidebb bejegyzésekkel Haranglábi Nemes József, Bényi László, Szalontay József, D. Borbély Gizella, Heitler László stb. tollából. Az aláírások jelentős része beazonosításra vár! Összesen több mint 400 autográf aláírással. Vászonkötésben, egyik lap kijár.
1959 Haladás Vasutas SE-nek küldött levelezőlap a Szegedi nemzetközi Maratonversenyről 13 versenyző aláírásával / Marathonist athletes autograph signed postcard
1961 Magyarország-Uruguay labdarúgó mérkőzésről küldött képeslap a magyar válogatott tagjainak aláírásával Bozsik, Farkas, Mátrai, Sárosi, Mészöly, Sipos, stb. / Autograph signed postcard of the Hungarian football team from the match against Uruguay.