11523.
38. Lezárult nagyaukció
Fotó
15 000 Ft
9
1930 Gregersen Guilbrand (1824-1910) építési vállalkozó lányaihoz köthető fotóalbum, benne a Magyar Iparművészeti és Háziipari Kiállítás és Vásár fotóival és életképekkel, "dr. Toldy Elemérné 1. feleségének testvére: (Gregersen Margit) Gregersen Lujzaé" feliratú kopott, kissé sérült félvászon albumban, benne 48 db fotóval, a fotókon ismert személyekkel is, közte: Klebelsberg Kuno vallás- és közoktatásügyi miniszterrel, valamint József főherceggel, 23x17 cm és 8x11 cm