cca 1840-1860 Díszes elöltöltős csappantyús pisztoly, A. Kalliwoda in Prag felirattal a csövön, belga fegyverjellel a csövön, fa markolattal, kopott, a markolaton sérülésnyommal, h: 20 cm
1938 Ezredesi kinevezés Báró Ernő részére. Horthy Miklós kormányzó és Rátz Jenő honvádelmi miniszter autográf aláírásával. Dekoratív, nagy méretű oklevél, szélén kisebb szakadásokkal / Colonel awarding warrant with autograph signature of Miklos Horthy 66x51 cm
1916 Osztrák Vöröskereszt Díszjelvény II. osztályát, hadi ékítménnyel, adományozó oklevél, Paul Nikitsch Edlen von Esteau részére, Ferenc Salvator (1866-1939) főherceg aláírásával, német nyelven, szép állapotban./ 1916 Awarding diploma of Decoration for services to the red cross 2nd class with war decoration, for liutenant Paul Nikitsch Edlen von Esteau with signature of archduke Franz Salvator (...