cca 1890 Nagyenyed, Kovács József gyógyszerész díszes fajansz arckrémes tégelye, kissé kopott, aranyozott felirattal, hibátlan. / Aliud pharmacy cream pot from fayance m: 5 cm
cca 1900 "A legjobb prágai sonka", Jahn Chmel Hentesárugyár cs. és kir. udvari szállító litografált számolócédulája, Prag, Vitek, az egyik sarkán hajtásnyommal, 13x7 cm
1959 USA (Egyesült Államok) Coca Cola kerek reklámtábla. Színes zománcozott fém. Kopásokkal, sérülésekkel. A Coca Cola akkori szlogenével: Delicious "Coca Cola Refreshes you best." / Finom Coca Cola frissít a legjobban. d: 30,5 cm. A datálás fetehetően 1959-re utal, mert ekkor volt a rajta látható felirat a Coca Cola szlogenje. Az évek során a Coca-Cola reklámjaiban használt szlogenek nemcsak a má...
cca 1910-1920 Berger & Wirth Leipzig (Berlin, Barmen, Hamburg, Amsterdam, Budapest) Hansi Pralinen- und Schokoladenpackungen, rendkívül dekoratív német csokoládépapír-reklám, jó állapotban, 29x21 cm