Szobrok, plakettek Tételek száma: 18
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2558844
11090
38
120000
Statues, plaquettes
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975): Lenin. Terrakotta, m: 46 cm fa talapzat nélkül, jelzett: Kisfaludi Stróbl. A szovjet időkben Vlagyimir Iljics Lenin, az orosz forradalmár és a Szovjet Szocialista Köztársaságok Szövetsége első vezetőjének szobrai erőteljes politikai szimbólumok voltak. Lenin szobrát 1965. November 7-én a Nagy Októberi Szocialista Forradalom negyvennyolcadik évfordulóján avat...
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2614193
11091
38
100000
Statues, plaquettes
Donáth László: Vitéz nagybányai Horthy Miklós mellszobra / büszt, m: 25 cm 3,5 kg Jelzés a talpán.
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2551001
11092
38
100000
Statues, plaquettes
Kárpáti Tamás (1949- ): Angyal. Öntött, patinázott bronz. Jelezve hátoldalon lent: KT. E/A (művészpéldány) m:25cm
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2611963
11093
38
95000
Statues, plaquettes
Dechandt Antal (1959-): Obeliszk, 2006. Mahagóni talapzat, tölgy felsőrésszel, tetején csont berakással. Jelzett az alján. m: 67 cm 2599150
11094
38
95000
Statues, plaquettes
R. Kiss Lenke (1926 - ): Flóra. 1980 körül. Öntött, patinázott bronz, márvány talapzaton. M:36cm 2564378
11095
38
90000
Statues, plaquettes
Asszonyi Tamás (1942-): Petőfi Sándor: Szeptember végén. Bronz kisplasztika. Jelzett. 29x20 cm Farost alapon. 2616442
11096
38
80000
Statues, plaquettes
Kocsis Előd (1948-): Veronika kendője, bronz, jelzett (K 1996), 1/3, márvány talapzaton,22,5x16,5 cm, teljes, talapzattal: m: 30,5 cm, talapzat, 7x7x8 cm 2611952
11097
38
50000
Statues, plaquettes
Fekete György (1932-2020): Absztrakt forma, 1969. Faszobor. Jelzett az alján. Apró kopásnyomokkal. m: 31 cm, d: 7 cm 2616440
11098
38
30000
Statues, plaquettes
Szöllőssy Enikő (1939-): Balaton Tihanynál hullámlovasokkal. Bronz relief, fa hordozón, jelzés nélkül, 16×26x1,5 cm 2600342
11099
38
26000
Statues, plaquettes
Finta Sándor (1881-1951): Nyitrai hősök emlékműve. Az 1848-as szabadságharc honvédeinek. Patinázott fém. 25 cm 2609676
11100
38
24000
Statues, plaquettes
Szamosi Imre (1887-1965): Olvasó férfi. Bronz, jelzett, márvány talapzat, m: 27 cm 2609645
11101
38
Statues, plaquettes
Győrfi Sándor (1951-): Női akt. Öntött, patinázott bronz, márvány talapzaton, jelzett, m: 26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft