30284.
38. Lezárult nagyaukció
Magyar és külföldi emlékveretek, plakettek
10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1933. "Dr. Pap Gézának 1933 / Országos Társadalombiztosító Intézet" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:2 patina, ph, ü. Hungary 1933. "For Dr. Géza Pap 1933 / National Social Insurance Institution" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:Fülöp Beck Ötvös (1873-1945) (60mm) C:XF patina, edge error, ding