Fritz Mihály (1947-) ~1980. "Doktor Bóna Endre működésének 40. évében - Szeged / Nehéz a becsület fényében elbotlani" kétoldalas Br emlékérem (75mm) T:2 kis ph /
Hungary ~1980. "In the 40th year of Dr. Endre Bóna's operation - Szeged / It is hard to stumble in the light of honor" two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Mihály Fritz (1947-) (75mm) C:XF small edge error
Fritz Mihály (1947-) 1985. "Dr. Zalányi Sámuel 1965-1985 / SZOTE - Társadalomorvostani Intézet 1960-1985" kétoldalas Br plakett (82mm) T:2 kis ph, ü. /
Hungary 1985. "Dr. Sámuel Zalányi 1965-1985 / SZOTE - Institute of Social Medicine 1960-1985" two-sided Br plaque. Sign.:Mihály Fritz (1947-) (82mm) C:XF small edge error, ding
Fritz Mihály (1947-) 2005. "Dr. Varannai Gyula orvostörténész 1905-1993 / Magyar Orvostörténelmi Társaság Numizmatikai Szakosztály emlékérme" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (102mm) T:1- / Hungary 2005. "Dr. Varannai Gyula orvostörténész 1905-1993 / Magyar Orvostörténelmi Társaság Numizmatikai Szakosztály emlékérme" double-sided, cast bronze commemorative medallion (102mm) C:AU
Fűz Veronika (1951-) DN "Prof. Dr. Melczer Miklós 1891-1985 / LYMPHOGRANULOMA INGUINALE - PRACANCERISEN UND PRIMARE KREBSE DER HAUT - Szeged-Pécs - Budapest-Kaposvár" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (116mm) T:1- kis patina / Hungary ND "Prof. Dr. Melczer Miklós 1891-1985 / LYMPHOGRANULOMA INGUINALE - PRACANCERISEN UND PRIMARE KREBSE DER HAUT - Szeged-Pécs - Budapest-Kaposvár" double-sided cast bronze commemorative medallion (116mm) C:AU small patina
Ispánki József (1906-1992) 1976. "Dr. Németh Béla" kétoldalas Br plakett, hátoldalán Szent György és a sárkány ábrázolással (84mm) T:2 patina /
Hungary 1976. "Dr. Béla Németh" two-sided Br plaque, with a depiction of St. George and the dragon on reverse. Sign.:József Ispánki (1906-1992) (84mm) C:XF patina
Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975) 1931. "Tóth Lajos emlékezetére 1856-1926 / Erzsébet Egyetem Tudományos Egyesülete - A magyar orvostudományért" kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:1- patina
Hungary 1931. "In memory of Lajos Tóth 1856-1926 / Elizabeth University Scientific Association - For Hungarian Medicine" two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Zsigmond Kisfaludi Stróbl (1884-1975) (70mm) C:AU patina
HP.: 4928.