Osváth Mária (1921-1998) 1977. "Augustin Béla 1877-1954 / A gyógynövényügy szolgálatáért - A Magyar Gyógyszerészeti Társaság" kétoldalas Br emlékplakett (~90mm) T:2 kis patina, ragasztó maradványai a hátoldalon /
Hungary 1977. "Augustin Béla 1877-1954 / The Hungarian Pharmaceutical Society for the service of herbal medicine" two-sided Br commemorative plaque. Sign.: Mária Osváth (1921-1998) (~90mm) C:XF small patina, gluemark on reverse
Osváth Mária (1921-1998) 1981. "Dr. Dávid Lajos 1889-1962 / A kórházi gyógyszerészet fejlesztéséért - A magyar gyógyszerészeti társaság" kétoldalas Br plakett (112mm) T:2 patina, ph /
Hungary 1981. "Dr. Lajos Dávid 1889-1962 / For the development of hospital pharmacy - The Hungarian Pharmaceutical Society" two-sided Br plaque. Sign.:Mária Osváth (1921-1998) (112mm) C:XF patina, edge error
Reményi József (1887-1977) 1956. "Pest Megye Semmelweis (Rókus) Kórház Alapításának 175. évfordulójára / 1781-1956" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1- patina, kis ü. /
Hungary 1956. "For the 175th Anniversary of the founding of Semmelweis (Rókus) Hospital in Pest County / 1781-1956" two-sided Br commemorative medallion. Sign.: József Reményi (1887-1977) (60mm) C:AU patina, small ding
Reményi József (1887-1977) 1962. "Professor Haynal Imre Dr. / PENNIS SUIS PROTEGET TE ET SUB ALAS EIUS CONFUGIES" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (82mm) T:1- / Hungary 1962. "Professor Haynal Imre Dr. / PENNIS SUIS PROTEGET TE ET SUB ALAS EIUS CONFUGIES" double-sided, cast bronze commemorative medallion. Sign.: József Reményi (82mm) C:AU
Reményi József (1887-1977) 1965. "Dr. Varannai Gyulának a Magyar Orvosiérmek Gyűjtőjének / Az éremnek többnyire két oldala van" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (87mm) T:1- / Hungary 1965. "For Gyula Varannai MD., the collector of Hungarian Medical Medallions / Medallions mostly have two sides" double-sided, cast bronze commemorative medallion. Sign.: József Reményi (87mm) C:AU