10065.
39. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
180 000 Ft
Franz von Bayros (1866-1924): Szecessziós női akt. Ceruza, papír, Jelzett, üvegezett keretben / Art nouveau nude, pencil, paper, signed, in glazed frame 42x25 cm