10010.
39. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
38 000 Ft
11
Guzsik Ödön (1902-1954): Budapesti panoráma a Kossuth híddal és a vörös csillaggal ékített Parlamenttel, 1950 k.. Olaj, rétegelt falemez, jelezve balra lent, fakeretben, 40x55 cm / Ödön Guzsik (1902-1954): Panorama of Budapest with the Kossuth bridge and the Parlament with red star on top of it, around 1950. Oil on wood, signed lower left, framed