10003.
39. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
200 000 Ft
P. Kováts Ferenc (1911-1983): A nagybányai Szent István-torony télen. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. Proveniencia: Vásárlás a művésztől, 1970 körül. Dekoratív fakeretben. 60x38 cm / Ferenc P. Kováts (1911-1983): Snowy Baia Mare. Oil on canvas, signed lower left, with autograph description on the reverse. Provenance: bought directly from the artist, ca. 1970. Framed. 60x38 cm