Schadl János (1892 - 1944): A festő és múzsája 1939. Olaj, rétegelt falemez. Jelzett. 50x41,5 cm Reprodukálva: "https://hu.wikipedia.org/wiki/Schadl_J%C3%A1nos_(fest%C5%91)#/media/F%C3%A1jl:Schadl_-_Painter_and_his_muse.jpg"