10046.
39. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
180 000 Ft
466,32 EUR, 514,29 USD
Vaszary János (1867-1939): Női portré, 1930. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 30,5×22,4 cm. / Pastell on paper, signed. Slightly damaged. Framed.